Замки Золотої підкови частина перша

Мальовничі краєвиди та захоплюючі пейзажі Львівщини не одне століття ваблять сюди мандрівників з різних куточків світу. Варто лише один раз побувати на цих землях, щоб назавжди закохатися в просторі поля, зелені сади та неповторні гірські масиви Карпат. Проте, Львівщина – це не лише чудове природне багатство, а й величезна кількість історико-архітектурних пам'яток України.

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

Найкращим зразком такої історичної архітектури, збереженої на території області, є славнозвісна «Золота підкова Львівщини». Цей зручний маршрут, який передбачає відвідання трьох найвідоміших замків в Олеську, Підгірцях і Золочеві, неодмінно вразить Вас різноманіттям архітектури та глибиною історії, перенесе в грізну епоху середньовіччя, епоху воєн та визвольних змагань. Мандруючи маршрутом замків, відвідувачі мимоволі стають свідками найцікавіших історичних подій та інтриг, які відбувалися у цих багатовікових кам'яних стінах. Сьогодні в кожному із них діють музеї (відділення Львівської галереї мистецтв), багаті експозиції яких ознайомлюють гостей з умовами проживання в ті героїчні часи.

Усі бажаючі приєднатися до цієї незабутньої мандрівки, мають чудову можливість всього лише за один день відвідати наступні об'єкти:

Олеський замок (ХІІІ-ХVІІ ст.) та монастир капуцинів (XVIII ст.)

Один з найдавніших замків України. У стінах цього замку в XIV ст. був останній оборонний форпост руських бояр на галицьких землях. В приміщеннях замку працює багатий музей з інтер'єрами середньовічних залів, а у підвалах діє ресторан «Гридниця». Навколо замку відновлено красивий регулярний та пейзажний парки.

Підгорецький замок (XVII ст.) та костел Воздвиження (XVIII ст.)

Споруджувався він для відпочинкової резиденції Станіслава Конецпольського, яку часто називають «Українським Версалем». В підвалах замку відкрито алхімічну лабораторію, а також це місце проживання привида «білої леді». Замок оточують красивий італійський та французький парки.

Золочівський замок (ХVІ-ХVІІ ст.) та Китайський палац (XVII ст.)

Родинне гніздо Собеських. В житловому палаці на першому поверсі працює музей історії замку, а на другому відновлено інтер'єри житлової резиденції XVII-XVIII ст. В одному із залів експонується корона Данила Галицького. А в унікальному Китайському палаці діє музей Східних культур.

Екскурсія замками Львівської області – найпопулярніший туристичний маршрут львів’ян та гостей міста, найбільша кількість людей їде саме в цьому напрямку. Впродовж всієї подорожі туристичну групу супроводжує кваліфікований гід-екскурсовод, цікаві розповіді якого допоможуть краще ознайомитись з об’єктами. Також, біля кожного замку туристам надається вільний час, який можна використати на обід, фотографування та купівлю сувенірів.

Деякі об'єкти, які ми оглядаємо під час даної екскурсії є діючими музеями. Вхідні квитки в ці музеї оплачуються самостійно

(Відвідали 137 разів, 1 відвідувань сьогодні)