Український олімп-Говерла

Хто не був у Карпатах, той не знайомий із зеленою казкою гірських вершин. Красиві смерекові ліси та просторі високогірні полонини, чисті ріки та п’янке повітря, прозорі озера та шумні водоспади – все це зібрала для вас природа в одному найекологічнішому куточку України під назвою Карпатські гори. Людина, яка відвідала Карпати, дихала хрустально-чистим повітрям – отримала масу позитивної енергії та багато приємних вражень, а чарівність Карпат залишиться в її серці на все подальше життя. Велич місцевих пейзажів настільки унікальна, що навіть той, хто побував у багатьох частинах світу та бачив багато різних чудес, не залишиться байдужим до скромної і неповторної краси Карпат.

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

В даній екскурсії пропонуємо Вам відвідати найвищу точку в Україні – вершину гори Говерла (угорською hovаr - «снігова вершина», адже сніг затримується тут майже до середини літа; румунською howirla - «важкопрохідне підняття»), висотою 2061 м. над рівнем моря.

Говерла розташована у межах Карпатського біосферного заповідника і Карпатського національного природного парку, у гірському масиві Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Вона має конусоподібну форму та вкрита альпійськими луками. Зі східного боку від вершини – один з витоків річки Прут та Прутський водоспад.

На вершині гори є невеликий, майже плоский майданчик, з якого відкриваються надзвичайні панорамами, звідти чудово видно весь Чорногірський хребет, що простягається на південний схід, а у хорошу погоду вдалині видніються гори Марамурешу в Румунії.

У 2006 р. на Говерлі встановлено плиту, в яку вмонтовано капсули із землею усіх областей України, а поблизу недавно споруджено монумент з тризубом, завдяки цьому вершину ще називають «карпатським символом назалежності України».

Повертаючись до Львова у Вас буде можливість покорити ще одну вершину – замкову гору в м. Галич, на якій з XII по XVIII ст. звеличувалось могутнє укріплення – Галицький замок. Цей форпост мав подвійну функцію – обороняти землі та контролювати водний торговий шлях. На протязі довгих віків його неодноразово руйнували, проте замок, немов фенікс, завжди відроджувався, і відбудовувався все величнішим та неприступнішим.

Станом на сьогодні добре збереглась одна із веж, фрагмент оборонної стіни з критою бойовою галереєю і фундаменти з підвальними приміщеннями палацової забудови. А з тієї вершини відкривається захоплюючий вид на долину річки Дністер.

Деякі об'єкти, які ми оглядаємо під час даної екскурсії є діючими музеями. Вхідні квитки в ці музеї оплачуються самостійно

(Відвідали 79 разів, 1 відвідувань сьогодні)