Таємниці підземель

Від самого слова «підземелля» віє містичністю та загадковістю. Пропонуємо Вам відчути подих цих таємничих приміщень та відвідати їх із нашими професійними екскурсоводами. В нашій екскурсії по підземеллях Львова передбачається огляд п’яти найцікавіших місць:

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

Копальня кави

Напевно не всім відомо, що привичці смакувати ароматний кавовий напиток сучасні європейці повинні завдячувати нашому земляку, вихідцеві із Львівщини – Юрію Кульчицькому. Цей героїчний український козак ще в кінці ХVІІ ст. відкрив у Відні першу кав’ярню «Під синьою пляшкою», і вже звідти кава поширилась Європою і потрапила до Львова. Шануючи вікові традиції та історію, весною 2012 р. у Львові, на пл. Ринок, 10 відкрили унікальну кав’ярню із назвою «Копальня кави», яка розташовується на двох рівнях – перший поверх і величезні підвальні приміщення, в яких відтворено суто львівський спосіб добування кави. Також там можна в різних залах спробувати цього смачного напою, приготовленого за різними рецептами.

Підземелля монастиря домініканців

Свій монастир домініканці зводили в ХІV ст. на фундаментах палацу князя Лева, закладеного ще в ХІІІ ст. Це, напевно, єдині підземні приміщення, які дійшли до нас з того давнього часу. В цих приміщеннях створено цікавий музей, експозиція якого висвітлює різні періоди історії міста та монастиря, а також цікаві історії та легенди про життя міщан.

Згідно з архівними даними, аптекарська справа у Львові розвивається майже від часів його заснування. В 1966 р. для ознайомлення з історією розвитку цієї важливої для здоров’я людини професії на розі вулиць Друкарської і Ставропігійської створено унікальну «Аптеку музей». В підвальних приміщеннях музею розташовуються винні підвали, адже основною складовою для виготовлення практично майже всіх середньовічних препаратів використовували саме вино. Також у флігельному приміщенні будинку відтворено інтер’єри лабораторії середньовічного алхіміка, де Ви зможете побачити обстановку, в якій він працював, шукаючи філософський камінь.

Кафе «Лівий берег»

Львівський театр «Опери та балету» споруджено в тому місці, де колись протікала річка Полтва. В кінці ХІХ ст. воду річки заключили в підземний колектор, а театр споруджено на її лівому березі. В підвальних приміщеннях цього театру недавно відкрито кафе «Лівий берег». Там Ви зможете на старих фотографіях побачити, як проходило заключення річки в колектор та будівництво фундаментів Оперного театру.

Деякі об'єкти, які ми оглядаємо під час даної екскурсії є діючими музеями. Вхідні квитки в ці музеї оплачуються самостійно

(Відвідали 117 разів, 1 відвідувань сьогодні)