Пивний Львів

У старовинному і розкішному місті часто можна почути цікаві та доречні вислови від львів’ян . Ось, до прикладу один із них, - «Львів любить пити, вміє пити і має що пити» і жителі міста  говорять про це із гордістю. А все тому що саме у Львові зосереджена велика кількість пивних закладів. У місті почали варити пиво ще з 14 століття і вже тоді набуло шаленої популярності. До речі, наскільки дивно б це не прозвучало, але колись львівське пиво возили в Бровари.

 

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

Під час пивної мандрівки по славетному місті Львів, що захоплює визначні місцинки пов’язані з пивом та пивні ресторації, екскурсовод ознайомить учасників незабутньої пивної екскурсії з виробництвом улюбленого львівського пива, розповість кілька захоплюючих розповідей і дасть можливість загадати пивні бажання. Відвідавши під час екскурсії чеську пивоварню «Старгород», перший ресторан-пивоварню у львові «Кумпель», «Королівську пивоварню», та театр пива «Правда» Ви матимете змого оцінити обсяги пивного мистецтва у чарівному місті Лева. Наприкінці екскурсії на Вас чекатиме сюрприз

Ви матимете змогу ще й насолодитися свіжозвареним, хмільним, чудовим напоєм -

БЕЗКОШТОВНО

Анатолій Кос-Анатольський, є одиним із відомих українських художників, який завжди говорив досить влучний і цікавий вислів для найвідданіших поціновувачів популярного, хмільного напитку – «Хто львівське п’є, той сто років живе».

 

(Відвідали 55 разів, 1 відвідувань сьогодні)