Природні чудеса Карпат

Карпати недаремно називають зеленим серцем Європи, адже природа тут і справді створила для нас велику кількість чарівних закутків, які ваблять своєю мальовничістю та запрошують до захоплюючої подорожі, щоб отримати можливість глибше пізнати карпатські заповідні місця, торкнутися серцем краси високих гір, зелених полонин, струнких смерек та дзвінких потоків.

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

В екскурсії до природних чудес Закарпаття пропонуємо Вам оглянути наступні об’єкти:

Найбільше та найглибше високогірне озеро Синевир, яке є однією з візитних карток Українських Карпат. За старою легендою, вода озера – це сльози дівчини Синь, які вона пролила в тому місці, де загинув її коханий хлопець – бідний пастух Вир. Згідно досліджень, утворилось це унікальне озеро близько 10 тис. років тому внаслідок зсуву частини гірської породи, яка в свою чергу перекрила долину між горами. Ця долина поступово заповнилась водою, утворивши водойму на висоті 989 м над рівнем моря, площею 4-5 га., з середньою річною глибиною 8-10 м. Посередині озера велика кам’яна брила утворює острівець, завдяки чому воно отримало ще одну назву – Морське око.

На території Міжгірського району Закарпатської області у підніжжі гір Гимба (1498 м) та Великий Верх (1599 м) зривається у каньйон з 14-ти метрової висоти 5-ма каскадами вода одного з найбільших карпатських водоспадів – Шипіт. Утворився він у глибокому каньйоні внаслідок розмивання гірської породи водним потоком річки Пилипець. Своєю назвою водоспад завдячує шуму води, яка, розбиваючись об каміння утворює характерний звук, що розноситься далеко по навколишніх горах, притягуючи відвідувачів. Особливою красою водоспад Шипіт відзначається у період весняного повноводдя, або затяжних дощів.

В дорозі до цих захоплюючих місць Ви перетнете декілька гірських перевалів, під час зупинок на яких відкриється надзвичайна панорама гір, з густими лісовими масивами та просторими галявинами. Тож у даній екскурсії зможете вдосталь насолодитись незрівняними карпатськими краєвидами та ближче познайомитись з історією і побутом населення цього унікального краю.

Деякі об'єкти, які ми оглядаємо під час даної екскурсії є діючими музеями. Вхідні квитки в ці музеї оплачуються самостійно

(Відвідали 216 разів, 1 відвідувань сьогодні)