Львівськими кнайпами

Кожна вуличка, кожен провулочок, кожен закапелок старого Львова манить львів’ян та гостей міста не лише своєю історичною атмосферою, а й неповторними атракціями та різноманітними цікавинками, які втілені у інтер’єрах місцевих кнайп. Сьогодні ці оригінальні кав’ярні та ресторанчики – це одна із візитних карток Львова.

 

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

Славнозвісна «Криївка» оформлена у стилі повстанського підпільного руху, скрізь розвішані елементи побуту, воєнний одяг та зброя того часу. Найдорожча ресторації Галичини – «Масонська ложа» - приємно вражає атмосферою таємничості і розкоші. Кухня ресторану кафе «Мазох» повністю відповідає його тематиці, а назви страв та коктейлів здатні пробудити апетит та фантазію кожного поціновувача гострих відчуттів. У наймістичнішій ресторації Львова – «Дім Легенд» відтворені легенди старого міста  – львівських левів, часу, звуків, бруківки, річки Полтви, ѓвари, бібліотеки. Родзинкою ресторану є його оглядовий майданчик на даху будинку з летючою машиною та бронзовою фігурою сажотруса на комині. Також до Вашої уваги пропонуються кнайпи «Гасова лампа», «Жидівська кнайпа», «Італійський дворик» та багато інших.

Який би заклад  Ви не обрали, можете бути впевненими, що він неодмінно залишить в вашому серці частинку неповторної атмосфери старого Левового міста.

 

(Відвідали 27 разів, 1 відвідувань сьогодні)