Львів-перлина Європи

Таємниче та стародавнє, містичне та загадкове, культурне та туристичне… Це ще далеко не всі епітети, якими можна описати легендарне місто Лева. Це місто здатне закохати у себе з першого погляду, з першого звуку магічних храмових дзвонів, з першого ковтка запашної львівської кави та з перших слів про Львів, на екскурсії, проведеній в межах його багатого середмістя.

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

Львів – це перш за все його історичний центр, який в 1998 р. було внесено до списку Світової культурної спадщини Міжнародної організації ЮНЕСКО. Саме тут і пролягає маршрут екскурсії «Старе місто», який проходить через площу Ринок, старими міськими кварталами (руський, вірменський, єврейський, католицький…), центральним проспектом Львова, вулицями середньовічного міста. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію виникнення і розвитку нашого міста, почуєте чимало цікавих розповідей про відомих міщан, зануритесь в атмосферу сивої давнини з усіма її таємницями. Оглянете найвідоміші пам'ятки львівської архітектури, які зберегли риси практично всіх історичних періодів та основних стилів (готики, ренесансу, бароко, класицизму, еклектики, українського модерну…)

В ході проведення пішохідної екскурсії Львів Ви оглянете з самого серця – площу Ринок, з її 45-ма будівлями, кожна з яких є неповторною пам’яткою архітектури. Найвідоміші з них, шедеври епохи Ренесансу: Чорна кам’яниця та палац Корнякта (з славнозвісним італійським подвір’ям), палац Бандінеллі (в якому розміщалась перша офіційна пошта України) та Массарівська кам’яниця (колишня резиденція венеціанських послів), будинки Шольц-Вольфовичів та Любомирських (сьогодні тут діє унікальна Копальня кави). Також Ви відвідаєте єдину в Україні Аптеку-музей, у підземеллях якої виставлено цікаву та багату експозицію. Невід’ємною частиною нашої екскурсії є Вірменський квартал, який вразить Вас своєю богемністю і найбільшою кількістю кав’ярень в місті. Не оминемо також і Руський та Єврейський квартали, відвідавши які, Ви дізнаєтесь чимало цікавого з життя цих громад у місті. Маршрут передбачає відвідання кількох храмів різних конфесій, які захоплюють своєю величчю та могутністю: Латинський кафедральний собор та унікальну каплицю Боїмів, колишній Домініканський костел – перлину міського бароко, Успенську церкву та каплицю Трьох Святителів – колишній осередок руської громади міста, колишній костел Бернардинів – один з найкрасивіших храмів Львова та Вірменський собор – унікальну сакральну пам’ятку східної культури. Також під час екскурсії Ви побачите оборонні споруди старого міста – Порохову вежу, Міський та Королівський арсенали і фрагменти оборонних стін та веж. Найвищим злетом архітектурного мистецтва у Львові по праву вважається Львівський академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який вразить Вас зовнішнім виглядом та зачарує своїми пишними інтер’єрами.

Огляд усіх цих об’єктів гармонійно доповниться цікавими розповідями про життя міста та його жителів. Ми з Вами пройдемо місцями, якими ходили польські королі, російські царі, австрійські імператори та українські гетьмани. Ви відчуєте дух старовинного міста, в якому щільно переплелось минуле й сьогодення.

(Відвідали 162 разів, 1 відвідувань сьогодні)