Легенди нічного Львова

Вечірній час завжди був і залишиться найромантичнішою порою доби. У час коли  місто охоплюють таємничі сутінки і закрадається спокуслива тишина - найбільше можна відчути магнетичну привабливість середньовічного міста.   Саме у цьому відчувається шляхетність і неповторність кожного куточка  Львова, куди з усіх закутків приїжджають люди щоб насолодитися неповторною атмосферою богемного міста.

 

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

З настанням вечірнього часу, коли кожна вуличка і кожен провулочок  ваблять своєю розкішністю і загадковим спокоєм, у Вас буде можливість відчути атмосферу містичних, захоплюючих,  охоплених таємничістю легендарних закутків славетного міста. Під час дивовижної мандрівки, Ви ніби переноситесь крізь призму століть у минуле, в той час коли проходили бали, влаштовувались шикарні забави, коли на вуличках магнетичного міста можна було побачити жартівливих і водночас романтичних батярів – розбишак. Надзвичайно чарівні і цікаві історії кохання жителів середньовічного містечка проникнуть у душу навіть самого навиправного реаліста.

А, оскільки Львів, споконвіків вважався легендарним містом, то на завершення екскурсії Вас чекатиме одна із легенд у вигляді дракона, який оживе прямо у Вас на очах…

 

(Відвідали 69 разів, 1 відвідувань сьогодні)