Карпатський трамвайчик

В Українських Карпатах кожен куточок зачаровує своєю красою і неповторністю. І в якому напрямку Ви б не поїхали, завжди знайдете місце, багате природною мальовничістю та унікальною історією.

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

Їдучи цим маршрутом Ви зможете відвідати наступні місця:

Село Вигода Долинського району Івано-Франківської області славиться лісопереробною галуззю виробництва. На території села зливаються дві річки – Свіча та Мізунка. З давніх часів по цих річках у період весняного повноводдя з гір сплавляли ліс. В кінці 19-го століття австрійський барон Поппер, який володів значними лісовими угіддями вздовж річки Мізуньки, спорудив вузькоколійну залізницю, яка давала можливість звозити ліс на лісопильні практично круглий рік. За незалежності України виникла ідея використати цю вузькоколійку у відпочинкових цілях та розроблено туристичний маршрут “Карпатський трамвай”, який відкрито в 2003 р. Екскурсія проходить вздовж гірської річки у надзвичайно мальовничій місцевості. Перша зупинка відбувається біля джерела мінеральної води «Горянка», друга – на Мізунських срібних водоспадах, третя – біля санаторію «Джерело Прикарпаття», в якому колись відпочивали під час реабілітації космонавти.

Гошівський монастир – один із найбільших та найвідоміших чоловічих монастирів в Карпатах, заснований ще у XV ст. монахами, які, втікаючи від степових завойовників, знайшли собі тут притулок. Він розташовується на Ясній горі, на самому краю гірського масиву. Після радянського духовного занепаду, коли на його території діяв санаторій, монахи-василіани знову повернулись до своєї обителі і щоденною працею дбають про його відродження. Монастир здавна славиться Чудотворною іконою Гошівської Матері Божої (копія Ченстоховської), по допомогу до якої паломники їдуть із найвіддаленіших земель, та навіть з-за кордону. За чудодійні властивості та духовну захисну силу люди її називають «Короною Карпат».

Деякі об'єкти, які ми оглядаємо під час даної екскурсії є діючими музеями. Вхідні квитки в ці музеї оплачуються самостійно

(Відвідали 154 разів, 1 відвідувань сьогодні)