Автобусна по Львову

Численні архітектурні пам’ятки, добре розвинута туристична інфраструктура, культурне різнобарв’я стародавнього Львова – усе це невпинно манить сюди гостей з різних куточків світу. Один лише день перебування тут здатен назавжди закохати Вас у ці вузенькі вулички, затишні кав’ярні, численні ярмарки та фестивалі. Не дивно, що потрапивши у цей вихор театрів, музеїв та стилізованих ресторанів, дуже важко правильно розподілити свій час перебування тут. Саме з урахуванням цього, пропонуємо Вам наступну трьохгодинну автобусну екскурсію, яка за мінімум часу ознайомить Вас з максимальною кількістью архітектурних пам’яток, культурними та мистецькими закладами, а екскурсовод розповість про історію міста, його заснування та розвиток впродовж багатьох століть.

 

Залиште свої данні і ми передзвонимо

Або

Замовляйте екскурсію за номерами

(067)769-95-69

(066)954-40-16

(093)468-31-44

Автобусна оглядова екскурсія «Велике коло» включає відвідування найпривабливіших історико-архітектурних пам'яток міста, віддалених від його середмістя: споруди бувшого монастиря Кармелітів босих; Порохова вежа; будинок пожежної охорони; будинок ремісників; бувший костел Марії Сніжної; колишній монастир Бригідок; пам’ятник міліціонерам, що загинули під час виконання службових обов’язків; колишнє Шляхетське казино; колишня будівля Галицького сейму; парк ім. Івана Франка; Головне управління Львівської залізниці; будинок-музей Олекси Новаківського; колишній костел Св. Єлизавети; пам’ятник Степану Бандері; школа для дітей залізничників; головний корпус Львівської політехніки; будинок колишньої тюрми на Лонцького; колишній костел Марії Магдалини; колишній шпиталь Святого Лазаря; палац Сапігів; пам’ятник Маркіяну Шашкевичу; бібліотека ім. Стефаника; палац Потоцьких; пам’ятник Адаму Міцкевичу; готель Жорж; пам’ятник Данилу Галицькому; Ветеринарна академія; Медичний університет; церква Св. Петра і Павла; костел Св. Антонія; колишній монастир Кларисок; колишній палац австрійських губернаторів… А також у Вас буде три зупинки з виходами:

На вершині Замкової гори.

Оглянете руїни Львівського замку, колись однієї з наймогутніших оборонних споруд України. А з оглядової площадки на вершині кургану Люблінській унії Вам відкриється чудова панорама – одним поглядом охопите все місто.

Біля Личаківського кладовища.

В екскурсії по території одного із найвідоміших в Європі кладовищ Ви ознайомитесь із традиціями львівських захоронень, побачите велику кількість мистецько-цінних пам’ятників сакральної архітектури та побуваєте на могилах багатьох видатних особистостей.

Біля Собору Святого Юра.

Ви відвідаєте та оглянете цей головний міський собор, який, без сумніву, є найкрасивішим храмом Львова, і під покровительством якого наше місто розвивається з 13-го ст. до сьогодні.

Під час цієї невеличкої подорожі Ви також довідаєтесь про архітектурний і мистецький розвиток міста, про видатних діячів культури і науки в історії Львова та отримаєте масу позитивних вражень від почутого та побаченого.

 

Деякі об'єкти, які ми оглядаємо під час даної екскурсії є діючими музеями. Вхідні квитки в ці музеї оплачуються самостійно

(Відвідали 103 разів, 1 відвідувань сьогодні)